web analytics

Uitslagen en klassement Jeugdronde 2017 na woensdag

Na woensdag wordt het algemeen klassement van de Jeugdronde 2017 bij de jongens aangevoerd door Profectum Fakops en Cadi en bij de meisjes Shift at Work. In het persoonlijk klassement staat Ryan de Bruijn (11, ploeg Financial Shop) eerste en bij de meisjes Sophie Nijmeijer (13, Shift at Work).

De rit van woensdag deed Wouw, Heerle, Moerstaten, Welberg, Steenbergen en Stampersgat aan en was er een individuele achtervolging op het terrein van de Suiker Unie in Stampersgat. Daarna ging de karavaan via Oudenbosch en Zegge terug naar Roosendaal.

Ploegen dagklassement Jongens

1. Profectum Fakops en Cadi
2. ’t Meulekwartier
3. Tamoil / DPS company

Ploegen dagklassement Meisjes

1. Shift At Work
2. Biljartcentrum de Distel
3. ’t Wapen van Letoprint

Individueel dag Meisjes:

1.Sophie Nijmeijer – Shift At Work
2.Carlijn Suijkerbuijk – Shift At Work
3.Meghan van der Werf – t Wapen van Letoprint
4.Ottelien Hopstaken – Van Oorschot-de Jongh-vermunt Advocaten En Taxibedrijf & Rijschool De Groen
5.Julia van Oort – Rabobank Zuidwest-Brabant

Individueel dag Jongens:

1.Ryan de Bruijn – Financial Shop
2.Tean van Heeswijk – Profectum Fakops en Cadi
3.Stan Koevoet – Tamoil / DPS Company
4.Martijn van Dam – t Meulekwartier
5.Bart Peeters – Ferna Piping en Constructie

Ploegen Algemeen Totaalklassement Jongens

1. Profectum Fakops en Cadi
2. Tamoil / DPS company
3. ’t Meulekwartier
4. Ferna Piping en Constructie
5. Spoorjobs.nl

Ploegen Algemeen Totaalklassement Meisjes

1. Shift At Work
2. Biljartcentrum de Distel
3. Kroevensport
4. t Wapen van Letoprint
5. Aleco / Hooihuis

Algemeen individueel klassement Jongens

1. Ryan de Bruijn – Financial Shop
2. Teun van Heeswijk – Profectum Fakops en Cadi
3. Stan Koevoets – Tamoil / DPS Company
4. Martijn van Dam – t Meulekwartier
5. Bart Peeters – Ferna Piping en Constructie

Algemeen individueel klassement Meisjes

1. Sophie Nijmeijer – Shift At Work
2. Carlijn Suijkerbuijk – Shift At Work
3. Meghan van der Werf – ’t Wapen van Letoprint
4. Ottelien Hopstaken – Van Oorschot-de Jongh-vermunt Advocaten En Taxibedrijf & Rijschool De Groen
5. Julia van Oort – Rabobank Zuidwest-Brabant

Jeugdronde-woe
Foto’s huldiging: Lya van Dorst