web analytics

Jeugdronde Roosendaal 2019: uitslag zaterdag

Jeugdronde Roosendaal 2019 – Uitslagen van zaterdag 13 juli en de klassementen na deze dag. Deze dag een korte etappe, gevolgd door een Behendigheidsrit op het parkeerterrein van De Stok in Roosendaal, en daarna nog de bloemenhulde in de Parklaan, met een ererondje naar de Markt.

T R U I E N – V A N D A A G

De truien:
Gele trui meisjes: Lara van Beek – Gele trui jongens: Sven Monsieurs
Groene trui meisjes: Kim van de Watering – Groene trui jongens: Ryan de Bruijn
Witte trui meisjes: Amy de Bruijn – Witte trui jongens: Lars Zuijkerbuijk
Bolletjes trui meisjes: Nynke Machielse – Bolletjes trui jongens: Mik de Ceulaerde
Blauwe trui meisjes: Isa de Jongh – Blauwe trui jongens: Daniel de Rooij
 
Geel: 1e in algemeen klassement tot nu toe
Groen: Met de minste strafpunten vandaag (dagklassement)
Wit: Beste 10-11 jaar vandaag (dagklassement)
Blauw: Meeste plaatsen gestegen

B E H E N D I G H E I D S R I T

Individueel meisjes Behendigheidsrit:
1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Isa de Jongh SHIFT AT WORK
3 Evita Ladinus THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
4 Lieke Mol DE MEIDEN VAN NISPEN
5 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
6 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
7 Eefje Kouters TEAM VAN WELY / FREESTYLE
8 Rosalie Kerstens DE MEIDEN VAN NISPEN
9 Maike Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
10 Noortje Lambregts T MEULEKWARTIER
11 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
12 Frédérique de Rooij T MEULEKWARTIER
13 Lara van Beek SHIFT AT WORK
14 Pleun Kaljouw KROEVENSPORT
15 Sanne Barendse TEAM VAN WELY / FREESTYLE

Individueel jongens Behendigheidsrit:
1 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Sven v.Merriënboer RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
3 Finn Bastiaanssen RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 Siebe Huysmans FINANCIAL SHOP
5 Rick Sweep T MEULEKWARTIER
6 Pepijn Pasman T MEULEKWARTIER
7 Chad Roks TEAM X BY XPRS BV
8 Sven Monsieurs SUIKER UNIE
9 Jesse Huysmans VAN OSTA & VAKGARAGE
10 Chris van Kan T MEULEKWARTIER
11 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
12 Mike Noort RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
13 Martijn van Dam FINANCIAL SHOP
14 Teun van Heeswijk HOOIHUIS – ALECO
15 Job Somers SUIKER UNIE


 

Ploegen meisjes Behendigheidsrit:
1 FINANCIAL SHOP
2 DE MEIDEN VAN NISPEN
3 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
4 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
5 T MEULEKWARTIER
6 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
7 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
8 SHIFT AT WORK
9 RIJSDIJK / VAN DEN MAAGDENBERG
10 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
11 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
12 KROEVENSPORT
13 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
14 TEAM ROOSENDAAL
15 HOOIHUIS – ALECO
16 DE GROEN
17 SUIKER UNIE
18 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
19 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
20 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
21 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
22 STROOP ADVIES
23 PLUS VAN GURP
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN

Ploegen jongens Behendigheidsrit:
1 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
2 FINANCIAL SHOP
3 T MEULEKWARTIER
4 SUIKER UNIE
5 PROFECTUM FAKOPS CADI
6 BROSENS METAALWERKEN
7 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
8 SPOORJOBS.NL
9 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
10 PLUS VAN GURP
11 DE JONGENS VAN NISPEN
12 STROOP ADVIES
13 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
15 HOOIHUIS – ALECO
16 TEAM X BY XPRS BV
17 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
18 TEAM ROOSENDAAL
19 KROEVENSPORT
20 TAMOIL / DPS COMPANY
21 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
22 DE GROEN
23 MOBILIS B.V.
24 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
25 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
26 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
27 GROENHUYSEN


 

K L A S S E M E N T


Individueel algemeen klassement Meisjes na Behendigheidsrit:
1 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
2 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
3 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
4 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
5 Maike Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
7 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
8 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
9 Noortje Lambregts T MEULEKWARTIER
10 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
11 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK
12 Roos van Rijt KROEVENSPORT
13 Kim Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
14 Denise Kerstens DE MEIDEN VAN NISPEN
15 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK


Individueel algemeen klassement Jongens na Behendigheidsrit:
1 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
2 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
3 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
4 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
5 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
6 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
7 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Mees Elshout SPOORJOBS.NL
10 Wiebe Koning RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
11 Job Somes INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12 Finn Bastiaanssen FINANCIAL SHOP
13 Sebas Boersma T MEULEKWARTIER
14 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
15 Jelte Mulder VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV


Ploegen algemeen klassement Meisjes na Behendigheidsrit:
1 FINANCIAL SHOP
2 SHIFT AT WORK
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 DE MEIDEN VAN NISPEN
5 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
6 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 SUIKER UNIE
8 HOOIHUIS – ALECO
8 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
10 TEAM ROOSENDAAL
11 T MEULEKWARTIER
12 KROEVENSPORT
13 DE GROEN
14 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
15 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
16 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
17 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
18 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
19 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
20 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
21 STROOP ADVIES
22 PLUS VAN GURP
23 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN


Ploegen algemeen klassement Jongens na Behendigheidsrit:
1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 T MEULEKWARTIER
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 FINANCIAL SHOP
5 SUIKER UNIE
6 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 TAMOIL / DPS COMPANY
8 SPOORJOBS.NL
9 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
10 HOOIHUIS – ALECO
11 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12 HOOIHUIS – ALECO
13 DE JONGENS VAN NISPEN
14 MOBILIS B.V.
15 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
16 DE GROEN
17 BROSENS METAALWERKEN
18 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
19 KROEVENSPORT
20 PLUS VAN GURP
21 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
22 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
23 TEAM ROOSENDAAL
24 STROOP ADVIES
25 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
26 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
27 GROENHUYSEN

Meer over deze Jeugdronde:
❯ Foto’s Jeugdronde maakt na bloemenhulde ererondje naar de Markt
❯ Foto’s Jeugdronde 2019 – Voorstellingsrit dinsdag 9 juli
❯ Jeugdronde 2019 met voorstellingsrit begonnen
❯ Programma Jeugdronde Roosendaal 2019 ( 9 t/m 14 juli)
❯ Nine van Bergen de Miss Jeugdronde Roosendaal 2019
❯ Overzicht artikelen Jeugdronde 2019 (ook de uitslagen per dag)
❯ Website Nationale Jeugdronde Roosendaal