web analytics

Jeugdronde Roosendaal 2019: uitslag woensdag

Behalve de eerste etapperit werd er woensdag 10 juli ook een individuele achtervolging op het terrein van de Suiker Unie in Stampersgat verreden. DIt zijn de uitslagen, plus het totaal-ploegenklassement van de ploegentijdrit van dinsdag en de achtervolging van woensdag.

Individueleel klassement na woensdag:

Meisjes
1 Amy de Bruijn – FINANCIAL SHOP
2 Lotte van Merriënboer – FINANCIAL SHOP
3 Rieke Huysmans – SUIKER UNIE
4 Carlijn Suijkerbuijk – SHIFT AT WORK
5 Beau van Ommeren – HOOIHUIS – ALECO
6 Roos van Rijt – KROEVENSPORT
7 Esmee Braat- TEAM ROOSENDAAL
8 Reza Roks – DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
9 Imke Bolijn – SUIKER UNIE
10 Isabel de Groote – SHIFT AT WORK
11 Valentien Peters – HOOIHUIS – ALECO
12 Julie van Dijk – THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 Lotte Cobelens – RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
14 Tess Siemons – TEAM VAN WELY / FREESTYLE
15 Karlijn Dubbelman – SHIFT AT WORK
Jongens
1 Finn Bastiaanssen – FINANCIAL SHOP
2 Thijs Nagtzaam – VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
3 Teun Heeswijk – PROFECTUM FAKOPS CADI
4 Lars Zuijkerbuijk – RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
5 Ryan de Bruijn – FINANCIAL SHOP
6 Teun van Heijningen – VAN OSTA & VAKGARAGE
7 Jorick Matthijssen – PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Youri van Oorschot – PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Sven Monsieurs – T MEULEKWARTIER
10 Mike Noort – DE GROEN
11 Sem Luca van den Enden – VAN HOOIJDONK
12 Sebas Boersma – ‘T MEULEKWARTIER
13 Jordan van Boven – VAN OSTA & VAKGARAGE
14 Nik Steenvoorden – TEAM X BY XPRS BV
15 Pim de Bruijn – MOBILIS B.V.



Meisjes – Ploegen Totaalklassement
1 FINANCIAL SHOP
2 SHIFT AT WORK
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 HOOIHUIS – ALECO
5 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
6 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
7 SUIKER UNIE
8 DE MEIDEN VAN NISPEN
9 KROEVENSPORT
10 GROENHUYSEN
11 TEAM ROOSENDAAL
12 ‘T MEULEKWARTIER
13 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
14 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
15 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
16 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
17 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
18 STROOP ADVIES
18 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
20 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
21 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
22 DE GROEN
23 PLUS VAN GURP
24 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
25 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT

Jongens – Ploegen Totaalklassement
1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 FINANCIAL SHOP
3 ‘T MEULEKWARTIER
4 TEAM X BY XPRS BV
4 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
6 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
8 SUIKER UNIE
9 TAMOIL / DPS COMPANY
10 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
11 MOBILIS B.V.
12 HOOIHUIS – ALECO
13 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
15 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
16 SPOORJOBS.NL
17 DE GROEN
18 KROEVENSPORT
19 DE JONGENS VAN NISPEN
20 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
21 BROSENS METAALWERKEN
22 PLUS VAN GURP
23 STROOP ADVIES
24 TEAM ROOSENDAAL
25 GROENHUYSEN
26 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
27 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT

 
❯ Foto’s Jeugdronde 2019 – Voorstellingsrit dinsdag 9 juli
❯ Jeugdronde 2019 met voorstellingsrit begonnen
❯ Programma Jeugdronde Roosendaal 2019 ( 9 t/m 14 juli)
❯ Nine van Bergen de Miss Jeugdronde Roosendaal 2019
❯ Website Nationale Jeugdronde Roosendaal