web analytics

Jeugdronde Roosendaal 2019: uitslag vrijdag

Jeugdronde Roosendaal 2019 – Uitslagen van vrijdag 12 juli en de klassementen na deze dag. De etappe ging deze dag door de Zuidwesthoek. Met een veldrit bij de Volksabdij in Ossendrecht. In het geel rijden nu Lara van Beek (meisjes) en Sven Monsieurs (jongens).

De truien:
Gele trui meisjes: Lara van Beek – Gele trui jongens: Sven Monsieurs
Groene trui meisjes: Reza Roks – Groene trui jongens: Ryan de Bruijn
Witte trui meisjes: Amy de Bruijn – Witte trui jongens: Finn Bastiaanssen
Bolletjes trui meisjes: Floor van Gastel – Bolletjes trui jongens: Pim de Bruijn
Blauwe trui meisjes: Iris Leijnse – Blauwe trui jongens: Joey Brosens
 
Geel: 1e in algemeen klassement tot nu toe
Groen: Met de minste strafpunten vandaag (dagklassement)
Wit: Beste 10-11 jaar vandaag (dagklassement)
Blauw: Meeste plaatsen gestegen

Individueel meisjes veldrit:
1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
3 Dirkje Pippel SHIFT AT WORK
4 Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
5 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
6 Doortje de Jongh SHIFT AT WORK
7 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
8 Imke Gram RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
9 Nynke Machielse SHIFT AT WORK
10 Iris Leijnse PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
11 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
12 Imke Bolijn SUIKER UNIE
13 Carlijn Suijkerbuijk SHIFT AT WORK
14 Lotte Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
15 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP

Individueel jongens veldrit:
1 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
3 Finn Bastiaanssen FINANCIAL SHOP
4 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
5 Rick Sweep RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 Pepijn Pasman TEAM X BY XPRS BV
7 Chad Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
8 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
9 Jesse Huysmans SUIKER UNIE
10 Chris van Kan PROFECTUM FAKOPS CADI
11 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
12 Mike Noort DE GROEN
13 Martijn van Dam T MEULEKWARTIER
14 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
15 Job Somers MATERS EN DE KONING


 

Ploegen meisjes veldrit:
1 Shift At Work
2 FINANCIAL SHOP
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 SUIKER UNIE
5 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
7 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
8 DE GROEN
9 TEAM ROOSENDAAL
10 DE MEIDEN VAN NISPEN
11 HOOIHUIS – ALECO
12 RIJSDIJK / VAN DEN MAAGDENBERG
13 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
15 KROEVENSPORT
16 ‘T MEULEKWARTIER
17 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
18 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING
19 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
20 STROOP ADVIES
21 PLUS VAN GURP
22 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
23 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN

Ploegen jongens veldrit:
1 FINANCIAL SHOP
2 SUIKER UNIE
3 PROFECTUM FAKOPS CADI
4 T MEULEKWARTIER
5 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 SPOORJOBS.NL
7 TAMOIL / DPS COMPANY
8 MATERS EN DE KONING
9 TEAM X BY XPRS BV
10 BROSENS METAALWERKEN
11 HOOIHUIS – ALECO
12 DE JONGENS VAN NISPEN
13 DE GROEN
14 KROEVENSPORT
15 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
16 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
17 VAN OSTA & VAKGARAGE
18 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING
19 MOBILIS B.V.
20 PLUS VAN GURP
21 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
22 STROOP ADVIES
23 TEAM ROOSENDAAL
24 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
25 T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS
26 RIJSDIJK / VAN DEN MAAGDENBERG
27 GROENHUYSEN

 


Individueel algemeen klassement Meisjes na veldrit:
1 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
2 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
3 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
4 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
5 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
6 Maike Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
8 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
9 Roos van Rijt KROEVENSPORT
10 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
11 Isabel de Groote SHIFT AT WORK
12 Lieke Laurijsse STROOP ADVIES
13 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
14 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK
15 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK


Individueel algemeen klassement Jongens na veldrit:
1 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
2 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
3 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 Mees Elshout SPOORJOBS.NL
5 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
6 Job Somers INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
7 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Jesse Huysmans SUIKER UNIE
9 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
10 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
11 Sem Dijkman TEAM X BY XPRS BV
12 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
13 Xavier Peters HOOIHUIS – ALECO
14 Pepijn Philippus TEAM ROOSENDAAL
15 Chris van Kan PROFECTUM FAKOPS CADI


Ploegen algemeen klassement Meisjes na veldrit:
1 SHIFT AT WORK
2 FINANCIAL SHOP
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 SUIKER UNIE
5 DE MEIDEN VAN NISPEN
6 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 HOOIHUIS – ALECO
8 TEAM ROOSENDAAL
8 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
10 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
11 KROEVENSPORT
12 ‘T MEULEKWARTIER
13 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
14 DE GROEN
15 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
16 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
17 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
18 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
19 STROOP ADVIES
20 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
21 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
22 PLUS VAN GURP
23 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
24 GROENHUYSEN
25 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT


Ploegen algemeen klassement Jongens na veldrit:
1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 T MEULEKWARTIER
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 FINANCIAL SHOP
5 TAMOIL / DPS COMPANY
6 SUIKER UNIE
7 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
8 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
9 TEAM X BY XPRS BV
10 HOOIHUIS – ALECO
11 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
12 MOBILIS B.V.
13 SPOORJOBS.NL
14 DE JONGENS VAN NISPEN
15 DE GROEN
16 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
17 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
18 KROEVENSPORT
19 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
20 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
21 BROSENS METAALWERKEN
22 TEAM ROOSENDAAL
23 PLUS VAN GURP
24 STROOP ADVIES
25 T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
26 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
27 GROENHUYSEN

Meer over deze Jeugdronde:
❯ Foto’s Jeugdronde 2019 – Voorstellingsrit dinsdag 9 juli
❯ Jeugdronde 2019 met voorstellingsrit begonnen
❯ Programma Jeugdronde Roosendaal 2019 ( 9 t/m 14 juli)
❯ Nine van Bergen de Miss Jeugdronde Roosendaal 2019
❯ Overzicht artikelen Jeugdronde 2019 (ook de uitslagen per dag)
❯ Website Nationale Jeugdronde Roosendaal