web analytics

Jeugdronde Roosendaal 2019: uitslag donderdag

Uitslag en klassementen van de Jeugdronde Roosendaal 2019 na donderdag 11 juli. De ochtend stond in het teken van het Verkeersdoolhof in het Vrouwenhof. De eerste deelnemertjes moesten al om 08:00 uur aan de bak. Na de middag volgde nog een korte rit door de regio.

Uitslag verkeersdoolhof (donderdag 11 juli)

Individueel meisjes:
1 Zoë den Ouden – ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
2 Britt Dijkman – BILJARTCENTRUM DE DISTEL
3 Maud Lambregts – T MEULEKWARTIER
4 Pleun Kaljouw – KROEVENSPORT
5 Babs de Vroomen – DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
6 Indy Talboom – VAN HOOIJDONK
7 Mara Somers – MATERS EN DE KONING
8 Maike Cobelens – RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
9 Denise Kerstens – DE MEIDEN VAN NISPEN
10 Lieke Laurijsse – STROOP ADVIES
11 Nienke van den Nobelen – MATERS EN DE KONING
12 Nora Dommanschet – MATERS EN DE KONING
13 Isa Dubbelman – SHIFT AT WORK
14 Fiene Mol – DE MEIDEN VAN NISPEN
15 Tess van Oevelen – DE MEIDEN VAN NISPEN

Individueel jongens:
1 Timo Broeke – PROFECTUM FAKOPS CADI
2 Rick Schwedler – FINANCIAL SHOP
3 Mees Elshout – SPOORJOBS.NL
4 Jesse Bartels – T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS
5 Sven Monsieurs – T MEULEKWARTIER
6 Luuk Paulussen – MOBILIS B.V.
7 Thom Bierstekers – VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
8 Julian Gevers – DE JONGENS VAN NISPEN
9 Xavier Peters – HOOIHUIS – ALECO
10 Jelte Mulder – VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
11 Mick Penders – TAMOIL / DPS COMPANY
12 Daan Govaarts – RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
13 Jay van Oers – VAN OSTA & VAKGARAGE
14 Stef Govaarts – RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
15 Daan Dielemans- TAMOIL / DPS COMPANY

UITSLAG PLOEGEN VERKEERSDOOLHOF:

Ploegen MEISJES Verkeersdoolhof
1 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
2 DE MEIDEN VAN NISPEN
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
5 SHIFT AT WORK
6 FINANCIAL SHOP
7 HOOIHUIS – ALECO
8 TEAM ROOSENDAAL
9 SUIKER UNIE
10 PLUS VAN GURP
11 ‘T MEULEKWARTIER
12 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
13 KROEVENSPORT
14 STROOP ADVIES
15 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
16 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
17 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
18 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
19 DE GROEN
20 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
21 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
22 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
23 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN
Ploegen JONGENS Verkeersdoolhof
1 TAMOIL / DPS COMPANY
2 PROFECTUM FAKOPS CADI
3 MOBILIS B.V.
4 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
5 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
6 DE JONGENS VAN NISPEN
7 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
8 T MEULEKWARTIER
9 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
10 HOOIHUIS – ALECO
11 T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
12 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
13 SUIKER UNIE
14 DE GROEN
15 SPOORJOBS.NL
16 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
17 FINANCIAL SHOP
17 TEAM X BY XPRS BV
19 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
20 TEAM ROOSENDAAL
21 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
22 PLUS VAN GURP
23 KROEVENSPORT
24 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
25 BROSENS METAALWERKEN
26 STROOP ADVIES
27 GROENHUYSEN


 


Individueel algemeen klassement Meisjes na Verkeersdoolhof
1 Maike Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
2 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
3 Roos van Rijt KROEVENSPORT
4 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
5 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
6 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
7 Isabel de Groote SHIFT AT WORK
8 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK
9 Mara Somers INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
10 Denise Kerstens DE MEIDEN VAN NISPEN
11 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
12 Lieke Laurijsse STROOP ADVIES
13 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
14 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK
15 Sanne Elst DE MEIDEN VAN NISPEN


Individueel algemeen klassement Jongens na Verkeersdoolhof:
1 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
2 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
3 Jelte Mulder VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
4 Xavier Peters HOOIHUIS – ALECO
5 Mees Elshout SPOORJOBS.NL
6 Sem Dijkman TEAM X BY XPRS BV
7 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Timo Broeke PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
10 Steijn Vos TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
11 Stan Koevoet TAMOIL / DPS COMPANY
12 Jamie van Steen DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
13 Niels Stoop THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
14 Jort Snuverink VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
15 Lorenzo Jobse THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT

Algemeen Ploegenklassement JONGENS na doolhof:
1 SHIFT AT WORK
2 FINANCIAL SHOP
3 DE MEIDEN VAN NISPEN
4 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
5 HOOIHUIS – ALECO
6 SUIKER UNIE
7 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
8 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
9 TEAM ROOSENDAAL
10 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
11 KROEVENSPORT
12 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
13 ‘T MEULEKWARTIER
14 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
15 STROOP ADVIES
16 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
17 PLUS VAN GURP
18 DE GROEN
19 GROENHUYSEN
20 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
21 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
22 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
23 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
24 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
25 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT

Algemeen Ploegenklassement MEISJES na doolhof:
1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
3 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
4 TAMOIL / DPS COMPANY
5 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 T MEULEKWARTIER
7 MOBILIS B.V.
8 FINANCIAL SHOP
9 SUIKER UNIE
10 HOOIHUIS – ALECO
11 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12 TEAM X BY XPRS BV
13 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
14 DE JONGENS VAN NISPEN
15 SPOORJOBS.NL
16 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
17 DE GROEN
18 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
19 KROEVENSPORT
20 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
21 TEAM ROOSENDAAL
22 PLUS VAN GURP
23 BROSENS METAALWERKEN
24 T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
25 STROOP ADVIES
26 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
27 GROENHUYSEN

 
❯ Foto’s Jeugdronde 2019 – Voorstellingsrit dinsdag 9 juli
❯ Jeugdronde 2019 met voorstellingsrit begonnen
❯ Programma Jeugdronde Roosendaal 2019 ( 9 t/m 14 juli)
❯ Nine van Bergen de Miss Jeugdronde Roosendaal 2019
❯ Website Nationale Jeugdronde Roosendaal