web analytics

Jeugdronde 2018: het eindklassement

Amy de Bruijn (bij de meisjes) en Ryan de Bruijn (bij de jongens) zijn de winnaars van de Jeugdronde Roosendaal 2018. Broer en zus werden zondagavond 15 juli op de Markt gehuldigd, net als de andere winnaars. Bij de ploegen wonnen Shift at Work (meisjes) en ’t Meulkekwartier (jongens)

De winnaars: broer en zus Amy en Ryan de Bruijn. (Foto: Facebookpagina Jeugdronde)

Truien:

Ploegentruien:
Shift At Work
‘T Meulenkwartier

Regenboogtruien:
Amy de Bruijn
Ryan de Bruijn
Blauwe truien:
Valentien Peters
Leander Moekti
Sam Sep (overall)
Mart Elgersma (overall)
Witte truien:
Amy de Bruijn
Teun van Heeswijk
Amy de Bruijn (overall)
Teun van Heeswijk (overall)
Bolletjestruien:
Michelle Oerlemans
Bink Mulder
Imke Bolijn (overall)
Dirk van de Luijtgaa (overall)

Ploegen Totaalklassement Meiden
1 SHIFT AT WORK
2 FINANCIAL SHOP
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 DE MEIDEN VAN NISPEN
5 OPTIEK VAN WELY

Ploegen Totaalklassement Jongens
1 ‘T MEULEKWARTIER
2 SPOORJOBS.NL
3 FINANCIAL SHOP
4 PROFECTUM FAKOPS EN CADI
5 DE JONGENS VAN NISPEN

Individueel Totaalklassement Meiden
1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Lotte Dielemans KROEVENSPORT
3 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
4 Britt van Tilburg SHIFT AT WORK
5 Noortje Lambregts ‘T MEULEKWARTIER
6 Carlijn Suijkerbuijk SHIFT AT WORK
7 Julia van Loon VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
8 Fiore van Puijenbroek OPTIEK VAN WELY
9 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
10 Isa de Jongh SHIFT AT WORK
11 Sam Sep BELEEF ‘T IN ROOSENDAAL
12 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
13 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
14 Doortje de Jongh SHIFT AT WORK
15 Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
16 Dirkje Pippel SHIFT AT WORK
17 Janneke Haast PLUS VAN GURP
18 Fabiën Berting RIJSDIJK TWEEWIELERS / VD MAAGDENBERG CLEANING
19 Imke Bolijn SUIKER UNIE
20 Iris Leijnse BPG VERHOEVEN VAN ERP (MEISJES)
21 Nynke Machielse SHIFT AT WORK
22 Megan Danen BELEEF ‘T IN ROOSENDAAL
23 Sophie Nijmeijer SHIFT AT WORK
24 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK

Individueel Totaalklassement Jongens
1 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Nick Monsieurs ‘T MEULEKWARTIER
3 Ravi van Overveldt VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
4 Mark Knook SUNDANCE EVENTS / HYUNDAI VAN OSTA
5 Sem Lazaroms SPOORJOBS.NL
6 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS EN CADI
7 Wout Lulofs FINANCIAL SHOP
8 Sven Monsieurs ‘T MEULEKWARTIER
9 Pepijn Mol STROOP ADVIES
10 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS EN CADI
11 Wiebe Koning RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
12 Tjeu van Zitteren PROFECTUM FAKOPS EN CADI
13 Mees Elshout SPOORJOBS.NL
14 Jesse Huysmans SUIKER UNIE
15 Thijs Broos PROFECTUM FAKOPS EN CADI
16 Chad Roks RECREATIEPARK DE STOK
17 Joey Brosens DE JONGENS VAN NISPEN
18 Nathan Attinger SPOORJOBS.NL
19 Bart Peeters FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
20 Teun Martens SPOORJOBS.NL
21 Luuk Elshout SPOORJOBS.NL
22 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
23 Tijl Eijsbouts SPOORJOBS.NL
24 Thijs Nagtzaam VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
25 Thomas Van Gastel DE JONGENS VAN NISPEN