web analytics

Jeugdronde Roosendaal 2019: Einduitslag en uitslag hinderniscriterium

Jeugdronde Roosendaal 2019 – De Jeugdronde 2019 zit er weer op. Hier de uitslagen van het Hinderniscriterium van zondag en de einduitslag. De regenboogtruien, de truien voor de winnaars van de hele ronde, gingen naar Amy de Bruijn bij de meisjes en Sven Monsieurs bij de jongens. Amy won ook vorig jaar. Voor de winnaars werd het Wilhelmus gespeeld, maar het duurde wel even voor dat gevonden was, zo is op een filmpje op de Facebookpagina van de Jeugdronde te zien.

E I N D U I T S L A G – T R U I E N

De truien:
Regenboog trui: meisjes: Amy de Bruijn – Gele trui jongens: Sven Monsieurs
Ploegen Algemeen klassement: Meisjes: SHIFT AT WORK – Jongens: PROFECTUM FAKOPS CADI
Witte trui meisjes: Amy de Bruijn – Witte trui jongens: Lars Zuijkerbuijk
Blauwe trui meisjes overall: Nienke van den Nobellen – Blauwe trui jongens overall: Yannith Deceulaer
Groene trui meisjes overall: Nynke Machielse – Groene trui jongens overall: Mike Noort
Bolletjes trui meisjes overall: Yfke van Manen – Bolletjes trui jongens overall: Binck Braat
Zwarte trui (pechvogel): Axelle Cornec
 

Truien dagklassement zaterdag:
Witte trui meisjes: Amy de Bruijn – Witte trui jongens: Sebas Boersma
Blauwe trui meisjes: Noëmi van der Sloot – Blauwe trui jongens: Casper van Lonkhuizen
Groene trui meisjes: Zoë de Beer – Groene trui jongens: Siebe Huysmans
Bolletjes trui meisjes: Nora Dommanschet – Bolletjes trui jongens: Sander van Loon

Regenboog: Totaal klassement individueel
Geel: 1e in algemeen klassement tot nu toe
Groen: Met de minste strafpunten vandaag (dagklassement)
Wit: Beste 10-11 jaar vandaag (dagklassement)
Blauw: Meeste plaatsen gestegen

H I N D E R N I S C R I T E R I U M

Individueel meisjes Hinderniscriterium:
1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
3 Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 Dirkje Pippel SHIFT AT WORK
5 Doortje de Jongh SHIFT AT WORK
6 Carlijn Suijkerbuijk SHIFT AT WORK
7 Elke Bolijn TEAM VAN WELY / FREESTYLE
8 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK
9 Imke Bolijn SUIKER UNIE
10 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
11 Nynke Machielse SHIFT AT WORK
12 Valentien Peters HOOIHUIS – ALECO
13 Roos van Rijt KROEVENSPORT
14 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
15 Isa de Jongh SHIFT AT WORK

Individueel jongens Hinderniscriteriumn:
1 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
2 Sebas Boersma T MEULEKWARTIER
3 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
4 Pepijn Mol STROOP ADVIES
5 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
6 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
7 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Tijl Eijsbouts SPOORJOBS.NL
10 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
11 Laurenzo Traas SPOORJOBS.NL
12 Gabriel Storelli MATERS EN DE KONING
13 Thijs Nagtzaam VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14 Pepijn Philippus TEAM ROOSENDAAL
15 Chad Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL


 

Ploegen meisjes Hinderniscriterium:
1 SHIFT AT WORK
2 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
3 FINANCIAL SHOP
4 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
5 SUIKER UNIE
6 DE GROEN
7 DE MEIDEN VAN NISPEN
8 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
9 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
10 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
11 KROEVENSPORT
12 HOOIHUIS – ALECO
13 TEAM ROOSENDAAL
14 RIJSDIJK TWEEWIELERS / V.D. MAAGDENBERG
15 T MEULEKWARTIER
16 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
17 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
18 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
19 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
20 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
21 PLUS VAN GURP
22 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ – JOS HERENS TRANSPORT
23 STROOP ADVIES
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE

Ploegen jongens Hinderniscriterium:
1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 SPOORJOBS.NL
3 T MEULEKWARTIER
4 SUIKER UNIE
5 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
6 FINANCIAL SHOP
7 STROOP ADVIES
7 TEAM X BY XPRS BV
9 HOOIHUIS – ALECO
10 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE
11 TAMOIL / DPS COMPANY
12 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
13 BROSENS METAALWERKEN
14 DE JONGENS VAN NISPEN
15 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
16 KROEVENSPORT
17 VAN HOOIJDONK WONINGINR. & VAKVERF
18 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
19 MOBILIS B.V.
20 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
21 TEAM ROOSENDAAL
22 DE GROEN
23 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
24 PLUS VAN GURP
25 RIJSDIJK TWEEWIELERS / V.D. MAAGDENBERG
26 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ – JOS HERENS TRANSPORT
27 GROENHUYSEN


 

 
 

E I N D U I T S L A G


Einduitslag >Individueel algemeen klassement Meisjes:
1 Amy de Bruijn FINANCIAL SHOP
2 Lara van Beek FINANCIAL SHOP
3 Kim Lauwerijssen FINANCIAL SHOP
4 Lotte van Merriënboer FINANCIAL SHOP
5 Reza Roks DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
6 Ymke Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
7 Maike Cobelens RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
8 Noortje Lambregts T MEULEKWARTIER
9 Julie van Dijk THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
10 Roos van Rijt KROEVENSPORT
11 Karlijn Dubbelman SHIFT AT WORK
12 Isa Dubbelman SHIFT AT WORK
13 Elke Bolijn TEAM VAN WELY / FREESTYLE
14 Zoë de Beer BILJARTCENTRUM DE DISTEL
15 Valentien Peters HOOIHUIS – ALECO
16 Sanne Barendse TEAM VAN WELY / FREESTYLE
17 Dirkje Poppel SHIFT AT WORK
18 Indy Talboom VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
19 Esmee Braat TEAM ROOSENDAAL
20 Rieke Huysmans SUIKER UNIE
21 Doortje de Jongh SHIFT AT WORK
22 Imke Bolijn SUIKER UNIE
23 Kim Oostvogels BILJARTCENTRUM DE DISTEL
24 Zoë den Ouden THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
25 Julia Vriends DE GROEN


Einduitslag Individueel algemeen klassement Jongens:
1 Sven Monsieurs T MEULEKWARTIER
2 Lars Zuijkerbuijk RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
3 Siebe Huysmans SUIKER UNIE
4 Dion van Broekhoven PROFECTUM FAKOPS CADI
5 Sven van Merriënboer FINANCIAL SHOP
6 Jordan van Boven TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 Teun van Heeswijk PROFECTUM FAKOPS CADI
8 Jorick Matthijssen PROFECTUM FAKOPS CADI
9 Mees Elshout SPOORJOBS.NL
10 Sebas Boersma T MEULEKWARTIER
11 Wiebe Koning RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
12 Ryan de Bruijn FINANCIAL SHOP
13 Job Somers INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
14 Tijl Eijsbouts SPOORJOBS.NL
15 Stijn Dingemanse SUIKER UNIE
16 Chris van Kan PROFECTUM FAKOPS CADI
17 Pepijn Philippus TEAM ROOSENDAAL
18 Nout Konings HOOIHUIS – ALECO
19 Xavier Peters HOOIHUIS – ALECO
20 Laurenzo Traas SPOORJOBS.NL
21 Pepijn Pasman TEAM X BY XPRS BV
22 Jesse Huysmans SUIKER UNIE
23 Daan Dielemans TAMOIL / DPS COMPANY
24 Nik Steenvoorden TEAM X BY XPRS BV
25 Rick Sweep RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT


Einduitslag Ploegen algemeen klassement Meisjes:
1 FINANCIAL SHOP
2 SHIFT AT WORK
3 BILJARTCENTRUM DE DISTEL
4 DE MEIDEN VAN NISPEN
5 TEAM VAN WELY / FREESTYLE
6 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
7 SUIKER UNIE
8 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
9 HOOIHUIS – ALECO
10 TEAM ROOSENDAAL
11 T MEULEKWARTIER
12 KROEVENSPORT
13 DE GROEN
14 PARTYSERVICE MAURICE VAN PEER
15 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
16 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
17 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
18 HAANS ADVOCATEN ROOSENDAAL
19 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
20 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
21 PLUS VAN GURP
22 STROOP ADVIES
23 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
24 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
25 GROENHUYSEN


Einduitslag Ploegen algemeen klassement Jongens:
1 PROFECTUM FAKOPS CADI
2 T MEULEKWARTIER
3 RABOBANK ZUIDWEST-BRABANT
4 FINANCIAL SHOP
5 SUIKER UNIE
6 TRANSPORTBEDRIJF VAN OSTA & VAKGARAGE VIJFHUIZENBERG
7 SPOORJOBS.NL
8 TAMOIL / DPS COMPANY
9 TEAM X BY XPRS BV
10 HOOIHUIS – ALECO
11 INGENIEURSBURO MATERS EN DE KONING
12 DE JONGENS VAN NISPEN
13 VAN GASTEL VERHUIZINGEN BV
14 DOMINO’S PIZZA ROOSENDAAL
15 MOBILIS B.V.
16 BROSENS METAALWERKEN
17 DE GROEN
18 FERNA PIPING EN CONSTRUCTIE
19 KROEVENSPORT
20 VAN HOOIJDONK WONINGINRICHTING & VAKVERF
21 STROOP ADVIES
22 TEAM ROOSENDAAL
23 PLUS VAN GURP
24 THE ATHLETE’S FOOT / MERVO SPORT
25 RIJSDIJK TWEEWIELERS / VAN DEN MAAGDENBERG CLEANING
26 ‘T WAPEN VAN EVENTIZ EN JOS HERENS TRANSPORT
27 GROENHUYSEN

Meer over deze Jeugdronde:
❯ Foto-impressie hinderniscriterium op de Markt
❯ Foto’s Jeugdronde maakt na bloemenhulde ererondje naar de Markt
❯ Foto’s Jeugdronde 2019 – Voorstellingsrit dinsdag 9 juli
❯ Jeugdronde 2019 met voorstellingsrit begonnen
❯ Programma Jeugdronde Roosendaal 2019 ( 9 t/m 14 juli)
❯ Nine van Bergen de Miss Jeugdronde Roosendaal 2019
❯ Overzicht artikelen Jeugdronde 2019 (ook de uitslagen per dag)
❯ Website Nationale Jeugdronde Roosendaal