Grote brand bij Kempenaars aan de Bosstraat in Roosendaal
De brandweer van (regio Roosendaal) is dinsdagavond 6 april en afgelopen nacht in touw geweest bij een grote brand bij recyclingbedrijf Kempenaars aan de Bosstraat in Roosendaal. De eerste melding was om 21:04 uur. Al snel werd de brand opgewaardeerd tot ‘grote brand’.
Verscheidene brandweerwagens werden ingezet. Onder andere werden ok een schuimbluswagen (uit Moerdijk) en een slangenwagen ingezet. De Bosstraat werd afgesloten voor verkeer om de hulpdiensten de ruimte te geven. Rond drie uur vannacht was er een aflossing voor de brandweerlieden die na de eerste meldingen in actie kwamen.
De brand zorgde voor veel rookontwikkeling. De Veiligheidsdienst Midden en West-Brabant verspreidde via Twitter de waarschuwing om ramen en deuren te sluiten en de ventilatie uit te zetten. (Volgt meer)
Bij een #brand aan de #bosstraat te @gem_roosendaal is sprake van rookoverlast. Sluit ramen en deuren en zet ventilatie uit. Hulpdiensten zijn ter plaatse en bestrijden het incident.
— Veiligheidsregio MWB (@VRMWB) April 6, 2021
Geplaatst door Kempenaars Recycling op Woensdag 29 mei 2019